ZH-YP100T1 Desktop puag ncig lub raj mis labeling tshuab
  • Hom:
    ZON PACK
  • Khoom siv:
    SUS304
  • Daim Ntawv Pov Thawj:
    CE
  • Chaw nres nkoj thauj khoom:
    Ningbo/Shanghai Suav teb
  • Kev xa khoom:
    25 hnub
  • MOQ:
    1
  • Cov ntsiab lus
    Cov ntsiab lus
    Daim Ntawv Thov
    Daim Ntawv Thov Nws yog qhov tsim nyog rau 1
    Kev Qhia Txog Kev Siv
    Qauv ZH-YP100T1
    Kev Ceev ntawm Kev Sau Npe 0-50pcs/feeb
    Kev Ntsuas Qhov Tseeb ntawm Kev Sau Npe ±1 hli
    Scope ntawm cov khoom φ30mm ~ φ100mm, qhov siab: 20mm-200mm
    Qhov ntau yam Qhov loj ntawm daim ntawv lo: W: 15 ~ 120mm, L: 15 ~ 200mm
    Cov Khoom Siv Fais Fab 220V 50HZ 1KW
    Qhov Loj (hli) 1200 (Ntev) * 800 (Dav) * 680 (Siab)
    Daim Ntawv Yob sab hauv txoj kab uas hla: φ76mm sab nraud txoj kab uas hla ≤φ300mm